Firmamız yurt içinde ve yurt dışında hafif ve ağır çelik yapılar üzerine çalışmalar yapmaktadır.

Yurt dışında;
İsveç, İspanya, Çek cumhuriyeti, Sırbistan, Portekiz, Hollanda, Belçika, İngiltere, Fransa, Finlandiya, Kazakistan, Özbekistan, Ukrayna, Azerbaycan, Fildişi, Zambiya, Moritanya, Libya, Sudan, Irak, Malezya, Endonezya, Etiyopya, Kıbrıs ve diğer dünya ülkelerine hizmet vermektedir.

RENOVA STEELL deprem riski yüksek olan coğrafyamızı da Hafif Çelik Yapı alanında uzman kadrosu ile hizmet vermeye başlamıştır. Ülkemizde hızla yaygınlaşan hafif çelik yapılar konusunda söz sahibi hale gelmiştir.
Geniş açıklıklı endüstriyel yapı, okul, hastane, sosyal konut, çok katlı konutlar, villalar, konteyner ve diğer hafif çelik yapı ihtiyaçlarına cevap veren kurumumuz, sektörün ülke içinde gelişimine katkıda bulunarak güvenli, pratik ve ekonomik yapılar inşa etmeye devam ediyor.

MİSYONUMUZ

Dünya’da uzun yıllardır kabul görmüş hafif çelik yapıların ülkemizde yaygınlaşmasını sağlamak, kullanım alanlarını geliştirmek ve bu yolla ülkemize artı değer katmak.

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

Yapı Elemanları Üretimi
Dayanıklı ve akıllı konut projeleri bizden sorulur!
Renova Steell hafif çelik yapı ve konteyner üretimi ile çözüm ortağınızdır.

Modern Konut Çözümleri
Birçok farklı yapı türünde kendini kanıtlamış firmamız, istediğiniz projenin gerçekleşmesinde tasarım aşamasından anahtar teslim sürecine kadar da yanınızda.

Mobilizasyon Hizmetleri
RENOVA STEELL hafif Çelik Yapı dışında, konteyner üretimi ve şantiye kurulumu konusunda oldukça tecrübelidir. Gerek yurtiçi gerekse yurt dışında imza attığı önemli projelerle kısa sürede sektörde saygın bir yer edinmiştir.